web site hit counter Hotel van sneeuw - Ebooks PDF Online
Hot Best Seller

Hotel van sneeuw

Availability: Ready to download

Stella en Joost hebben een moeilijk jaar achter de rug. De verbouwing van hun woning sleept zich maar voort, waardoor ze nu tussen het puin moeten wonen, en Stella heeft een miskraam gehad. Heel pijnlijk, want de babykamer was al ingericht. Tot overmaat van ramp vermoedt Stella dat Joost vreemdgaat. Het dreigt een afschuwelijke jaarwisseling te worden, na een vreselijke ke Stella en Joost hebben een moeilijk jaar achter de rug. De verbouwing van hun woning sleept zich maar voort, waardoor ze nu tussen het puin moeten wonen, en Stella heeft een miskraam gehad. Heel pijnlijk, want de babykamer was al ingericht. Tot overmaat van ramp vermoedt Stella dat Joost vreemdgaat. Het dreigt een afschuwelijke jaarwisseling te worden, na een vreselijke kerst. Een paar nachtjes weg in Drenthe moet hen nader tot elkaar brengen. Maar wanneer Stella en Joost bij het hotel aankomen, blijkt dat er iets vreemds met het hotel aan de hand is…


Compare

Stella en Joost hebben een moeilijk jaar achter de rug. De verbouwing van hun woning sleept zich maar voort, waardoor ze nu tussen het puin moeten wonen, en Stella heeft een miskraam gehad. Heel pijnlijk, want de babykamer was al ingericht. Tot overmaat van ramp vermoedt Stella dat Joost vreemdgaat. Het dreigt een afschuwelijke jaarwisseling te worden, na een vreselijke ke Stella en Joost hebben een moeilijk jaar achter de rug. De verbouwing van hun woning sleept zich maar voort, waardoor ze nu tussen het puin moeten wonen, en Stella heeft een miskraam gehad. Heel pijnlijk, want de babykamer was al ingericht. Tot overmaat van ramp vermoedt Stella dat Joost vreemdgaat. Het dreigt een afschuwelijke jaarwisseling te worden, na een vreselijke kerst. Een paar nachtjes weg in Drenthe moet hen nader tot elkaar brengen. Maar wanneer Stella en Joost bij het hotel aankomen, blijkt dat er iets vreemds met het hotel aan de hand is…

30 review for Hotel van sneeuw

  1. 5 out of 5

    Nicole

    Hotel of Snow This is the first book I read of Noortje Brink. I flew through it. Even finished it in half a day. Well written, plot was nicely layed out, winterfeelings, fast read thriller + easy read. I enjoyed it more that expected. Love when a book got my mind wrapped around it.

  2. 4 out of 5

    Femke

    Leuk verhaal, het boek bestaat uit (maar) 90 pagina’s waardoor de gebeurtenissen in snel tempo opvolgen en je zelf ook het idee hebt dat je gehaast aan het lezen bent. Jammer dat het een kort verhaal was, had zeker meer ingezeten als het meer pagina’s besloeg.

  3. 4 out of 5

    Silke

    Kort verhaal. Omschrijving van het verhaal wekte mijn interesse, maar het daadwerkelijke onderwerp kon mij niet zo boeien dus vandaar 2*.

  4. 5 out of 5

    Boektuin

    Dit boek begint al met een mooie winterse cover, die mij erg aanspreekt. Tijdens dit verhaal voelt je de winter en ondanks de spanning toch ook de liefde, dat maakt dit een goed kerstverhaal. Stella en Joost hebben een lastige periode. Zij zitten middenin de verbouwing van hun huis, het geld is bijna op en ze hebben een miskraam gehad, waarover niet wordt gesproken. Hun huwelijk lijkt bijna op de klippen te lopen maar tot Stella’s verbazing wil Joost graag samen verder. Ze besluiten rond de jaarw Dit boek begint al met een mooie winterse cover, die mij erg aanspreekt. Tijdens dit verhaal voelt je de winter en ondanks de spanning toch ook de liefde, dat maakt dit een goed kerstverhaal. Stella en Joost hebben een lastige periode. Zij zitten middenin de verbouwing van hun huis, het geld is bijna op en ze hebben een miskraam gehad, waarover niet wordt gesproken. Hun huwelijk lijkt bijna op de klippen te lopen maar tot Stella’s verbazing wil Joost graag samen verder. Ze besluiten rond de jaarwisseling samen romantisch weg te gaan. Dit uitje pakt echter niet romantisch uit, ze komen terecht in een nachtmerrie. Hun hotel delen ze met een criminele familie en de vraag wordt of ze dit hotel ooit nog leven verlaten. Een kort en spannend verhaal met goed uitgewerkte karakters en voelbare emoties. Een echte aanrader voor een op een koude winteravond.

  5. 5 out of 5

    RamonaLeest

    De personages in dit verhaal worden goed uitgewerkt. Je kunt je een beeld maken van ieder persoon. Het zijn mensen zoals jij en ik. Soms een tikkeltje over de top 😉 Doordat het een kort verhaal is heb je actie op actie. Waardoor je meteen aan je boek vast gekluisterd bent. Een goed avondje lezen en ik had hem uit. Het verhaal laat zich vlot lezen. Je wordt vanaf het eerste woord meteen in het verhaal gezogen. Je voelt de spanning in dit verhaal opbouwen. Als ik nu zou zeggen het is een spannende t De personages in dit verhaal worden goed uitgewerkt. Je kunt je een beeld maken van ieder persoon. Het zijn mensen zoals jij en ik. Soms een tikkeltje over de top 😉 Doordat het een kort verhaal is heb je actie op actie. Waardoor je meteen aan je boek vast gekluisterd bent. Een goed avondje lezen en ik had hem uit. Het verhaal laat zich vlot lezen. Je wordt vanaf het eerste woord meteen in het verhaal gezogen. Je voelt de spanning in dit verhaal opbouwen. Als ik nu zou zeggen het is een spannende thriller dan is dit niet helemaal. Begrijp me niet verkeerd er zit iets van spanning in en het wordt goed opgebouwd. Maar ik heb betere ‘spannendere’ thrillers gelezen. Het doet verder niets af aan dit verhaal. Zoals aangegeven is het een boek voor de liefhebbers van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn, hier kan ik me helemaal in vinden.

  6. 4 out of 5

    De boekenkast van Bianca

    Een paar nachten weg in Drenthe loopt uit op een nachtmerrie. Stella en Joost hebben een moeilijk jaar achter de rug. De relatie staat op spanning. Een aantal nachten in een hotel in Drenthe moet hen weer nader tot elkaar brengen, maar niets is minder waar. Een kort, spannend 'tussendoor' verhaal. Een paar nachten weg in Drenthe loopt uit op een nachtmerrie. Stella en Joost hebben een moeilijk jaar achter de rug. De relatie staat op spanning. Een aantal nachten in een hotel in Drenthe moet hen weer nader tot elkaar brengen, maar niets is minder waar. Een kort, spannend 'tussendoor' verhaal.

  7. 4 out of 5

    Lieve Van Looy

    Simpel kortverhaal,maar leuk voor tussendoor

  8. 5 out of 5

    Wendy

    Diepgang mist

  9. 4 out of 5

    Vindersloon

    Voorspelbaar, sentimenteel, kort door de bocht en ongeloofwaardig, met de diepgang van een blanco A-viertje. Gelukkig is het een erg kort boek.

  10. 5 out of 5

    Dyane Defevere

    Een leuk tussendoortje. Gaf wel een beetje het gevoel van een stationsromannetje...maar las wel als een trein..

  11. 5 out of 5

    Danielle

  12. 4 out of 5

    Ivanka Boer

  13. 4 out of 5

    Margreet Mink

  14. 5 out of 5

    Rebecca

  15. 5 out of 5

    Alex Zeegers

  16. 4 out of 5

    Sarah Berden

  17. 4 out of 5

    rijtster

  18. 4 out of 5

    Larisss

  19. 4 out of 5

    Jose Vredendaal

  20. 4 out of 5

    Brenda Korlaar-Nijhof

  21. 5 out of 5

    Kaylee-Jane Sprenkels

  22. 5 out of 5

    Lies Verbeek-minheere

  23. 5 out of 5

    Leni Vis

  24. 5 out of 5

    Marleen

  25. 4 out of 5

    Kim Heine

  26. 5 out of 5

    Margriet Viool

  27. 5 out of 5

    Michella

  28. 4 out of 5

    Yvonne Karreman Sijbesma

  29. 4 out of 5

    Kirsten

  30. 4 out of 5

    Marieke

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading...
We use cookies to give you the best online experience. By using our website you agree to our use of cookies in accordance with our cookie policy.